YG Intechnic - en to pl translation catalogue (26 entries)

en: title
pl: tytuł

en: Content
pl: Zawartość

en: footer
pl: stopka

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Page
pl: Strona

en: map
pl: mapa

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Next page
pl: Następna strona

en: Go to first page
pl: Przejdź do pierwszej strony

en: Go to last page
pl: Przejdź do ostatniej strony

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Primary
pl: Główny

en: Secondary
pl: Drugorzędny

en: contact
pl: kontakt

en: Pagination
pl: Stronicowanie

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Current page
pl: Bieżąca strona

en: Highlighted
pl: Wyróżnione

en: Previous page
pl: Poprzednia strona

en: Last page
pl: Ostatnia strona

en: First page
pl: Pierwsza strona

en: Go to page @key
pl: Idź do strony @key
