YG Intechnic - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Page
ps: پاڼه

en: Navigation
ps: چليدنه

en: Next page
ps: بله پاڼه

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: contact
ps: اړيکه

en: Current page
ps: اوسنی پاڼه

en: Previous page
ps: مخکنۍ پاڼه

en: First page
ps: لومړی پاڼې
