YG Intechnic - en to pt translation catalogue (27 entries)

en: title
pt: título

en: Content
pt: Conteúdo

en: footer
pt: rodapé

en: Go to previous page
pt: Ir para a página anterior

en: Go to next page
pt: Ir para a próxima página

en: Page
pt: Página

en: map
pt: mapa

en: Navigation
pt: Navegação

en: ‹ Previous
pt: ‹ Voltar

en: Next ›
pt: Avançar ›

en: Next page
pt: Próxima página

en: Go to first page
pt: Voltar para a primeira página

en: Go to last page
pt: Ir para a última página

en: Skip to main content
pt: Pular para o conteúdo principal

en: Primary
pt: Primário

en: Secondary
pt: Secundário

en: contact
pt: contato

en: Pagination
pt: Paginação

en: « First
pt: « Primeiro

en: Last »
pt: Último »

en: Current page
pt: Página atual

en: Highlighted
pt: Destacado

en: Previous page
pt: Página anterior

en: Top Bar
pt: Topo de

en: Last page
pt: Última página

en: First page
pt: Primeira página

en: Go to page @key
pt: Ir para página @key
