YG Intechnic - en to ru translation catalogue (26 entries)

en: title
ru: заголовок

en: Content
ru: Содержимое

en: footer
ru: подвал

en: logo
ru: логотип

en: Go to previous page
ru: На предыдущую страницу

en: Go to next page
ru: На следующую страницу

en: Page
ru: Страница

en: Navigation
ru: Навигация

en: ‹ Previous
ru: ‹ Предыдущий

en: Next ›
ru: Следующий ›

en: Next page
ru: Следующая страница

en: Go to first page
ru: На первую страницу

en: Go to last page
ru: На последнюю страницу

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Primary
ru: Первичный

en: Secondary
ru: Вторичный

en: contact
ru: контакт

en: Pagination
ru: Нумерация страниц

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Current page
ru: Текущая страница

en: Highlighted
ru: Подсвеченные

en: Previous page
ru: Предыдущая страница

en: Last page
ru: Последняя страница

en: First page
ru: Первая страница

en: Go to page @key
ru: Перейти на страницу @key
