YG Intechnic - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: title
sl: naslov

en: Content
sl: Vsebine

en: footer
sl: noga

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Page
sl: Stran

en: Navigation
sl: Navigacija

en: Go to first page
sl: Pojdi na začetno stran

en: Go to last page
sl: Pojdi na zadnjo stran
