YG Intechnic - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: footer
sq: fundi

en: Go to previous page
sq: Shko tek faqja paraardhëse

en: Go to next page
sq: Shko tek faqja në vazhdim

en: Page
sq: Faqe

en: Navigation
sq: Lundrimi

en: Go to first page
sq: Shko tek faqja e parë

en: Go to last page
sq: Shko tek faqja e fundit

en: contact
sq: kontakti
