YG Intechnic - en to tr translation catalogue (27 entries)

en: title
tr: başlık

en: Content
tr: İçerik

en: footer
tr: altbilgi

en: Go to previous page
tr: Önceki sayfaya git

en: Go to next page
tr: Sonraki sayfaya git

en: Page
tr: Sayfa

en: Navigation
tr: Gezinti

en: ‹ Previous
tr: ‹ Önceki

en: Next ›
tr: Sonraki ›

en: Next page
tr: Sonraki sayfa

en: Go to first page
tr: İlk sayfaya git

en: Go to last page
tr: Son sayfaya git

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Primary
tr: Birincil

en: Secondary
tr: İkincil

en: contact
tr: iletişim

en: Pagination
tr: Sayfalama

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Header Settings
tr: Üst bilgi ayarları

en: Footer Settings
tr: Altbilgi Ayarlarını gizle.

en: Current page
tr: Şu an kullanılan sayfa

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış

en: Previous page
tr: Önceki sayfa

en: Last page
tr: Son sayfa

en: First page
tr: İlk sayfa

en: Go to page @key
tr: @key. sayfaya git
