YG Intechnic - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: title
ug: ماۋزۇ

en: Content
ug: مەزمۇن

en: footer
ug: بەت ئاسىتى

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: Navigation
ug: يول باشلاش

en: Next page
ug: كېيىنكى بەت

en: Go to first page
ug: بىرىنچى بەت

en: Go to last page
ug: ئاخىرقى بەت

en: contact
ug: ئالاقىلىشىڭ

en: Current page
ug: ھازىرقى بەت

en: Previous page
ug: ئالدىنقى بەت
