YG Intechnic - en to uk translation catalogue (30 entries)

en: title
uk: назва

en: Content
uk: Вміст

en: footer
uk: нижній колонтитул

en: logo
uk: логотип

en: Go to previous page
uk: На попередню сторінку

en: Go to next page
uk: До наступної сторінки

en: Page
uk: Сторінка

en: map
uk: карта

en: Navigation
uk: Навіґація

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: Next page
uk: Наступна сторінка

en: Go to first page
uk: До першої сторінки

en: Go to last page
uk: До останньої сторінки

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Primary
uk: Основні

en: Secondary
uk: Вторинне

en: contact
uk: контакт

en: Pagination
uk: Розбивка на сторінки

en: twitter
uk: твітер

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Current page
uk: Поточна сторінка

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Previous page
uk: Попередня сторінка

en: Top Bar
uk: Верхня панель

en: slider
uk: повзунок

en: Last page
uk: Остання сторінка

en: First page
uk: Перша сторінка

en: Go to page @key
uk: Перейти на сторінку @key
