YG Intechnic - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: title
ur: عنوان

en: Content
ur: متن

en: footer
ur: فوٹر

en: Go to previous page
ur: گزشتہ صفحے پر جائیں

en: Go to next page
ur: اگلے صفحے پےجاءیے

en: Page
ur: صفحہ

en: Navigation
ur: نیویگیشن

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: Go to first page
ur: ابتدائی صفحے پر جائیں

en: Go to last page
ur: آخری صفحے پر جائیں

en: « First
ur: » ابتدائی
