YG Intechnic - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: title
vi: tiêu đề

en: Content
vi: Nội dung

en: Go to previous page
vi: Đến trang kế trước

en: Go to next page
vi: Đến trang sau

en: Page
vi: Trang

en: Navigation
vi: Điều hướng

en: Go to first page
vi: Đến trang đầu tiên

en: Go to last page
vi: Đến trang cuối cùng

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Primary
vi: Chính

en: Secondary
vi: Phụ

en: contact
vi: liên hệ

en: Current page
vi: Trang hiện thời

en: Highlighted
vi: Nổi bật

en: Previous page
vi: Trang trước

en: Top Bar
vi: Thanh đỉnh

en: slider
vi: con trượt
