YG Interior - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Go to previous page
de: Zur vorherigen Seite

en: Skip to main content
de: Direkt zum Inhalt

en: Post Comment
de: Kommentar abschicken

en: Social Links
de: Social-Media-Links

en: Email Id
de: E-Mail-ID

en: Please enter your facebook url
de: Bitte die gewünschte Facebook-URL eingeben

en: Please enter your twitter url
de: Bitte die gewünschte Twitter-URL eingeben
