YG Interior - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Header
hu: Fejléc

en: Slider
hu: Csúszka

en: Slogan
hu: Jelmondat

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Primary Menu
hu: Elsődleges menü
