YG Interior - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Header
eu: Goiburua

en: Slogan
eu: Leloa
