YG Interior - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Go to previous page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی پێشوو

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Slogan
ku: دروشم

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی
