YG Interior - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Go to previous page
uk: На попередню сторінку

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Banner
uk: Банер

en: Slider
uk: Повзунок

en: Slogan
uk: Гасло

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Twitter
uk: Твітер

en: Post Comment
uk: Додати коментар
