YG Interior (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Go to previous page
ja: 前のページへ

en: Slogan
ja: スローガン

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Instagram
ja: インスタグラム
