YG Law Firm - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Email
tr: E-posta

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Phone
tr: Telefon

en: directory
tr: dizin

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış

en: Primary menu
tr: Birincil menü
