YG Logistics - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Image
ru: Изображение

en: Background Image
ru: Фоновое изображение

en: Header
ru: Шапка

en: Address
ru: Адрес

en: Banner
ru: Баннер

en: Phone Number
ru: Номер телефона

en: Close
ru: Закрыть

en: Error message
ru: Сообщение об ошибке

en: Warning message
ru: Предупреждение

en: Sidebar first
ru: Первая боковая панель

en: Status message
ru: Статус

en: Sidebar second
ru: Вторая боковая панель
