YG Logistics - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Image
sk: Obrázok

en: Email
sk: E-mail

en: Header
sk: Hlavička

en: Address
sk: Adresa

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Error message
sk: Chybová správa

en: Warning message
sk: Správa s upozornením

en: Sidebar first
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Status message
sk: Stavová správa

en: Sidebar second
sk: Druhý postranný stĺpec
