YG Magazine - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: Categories
ast: Categoríes

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Header
ast: Encabezáu
