YG Magazine - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Categories
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད
