YG Magazine - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Categories
oc: Categorias

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Header
oc: Entèsta

en: Right Sidebar
oc: Barra laterala de dreita

en: Left Sidebar
oc: Barra laterala d'esquèrra
