YG Magazine - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Categories
sv: Kategorier

en: Email
sv: E-post

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Entertainment
sv: Nöje
