YG Magazine - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Categories
hu: Kategóriák

en: Email
hu: E-mail

en: Header
hu: Fejléc

en: Right Sidebar
hu: Jobb oldalsáv

en: Slider
hu: Csúszka

en: Left Sidebar
hu: Bal oldalsáv

en: Primary Menu
hu: Elsődleges menü
