YG Multipurpose - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Logo
ca: Logotip

en: Header
ca: Capçalera

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Banner image
ca: Imatge del bàner

en: Primary menu
ca: Menú principal
