YG Multipurpose - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Banner image
fi: Bannerikuva

en: Primary menu
fi: Ensisijainen valikko
