YG Multipurpose - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Logo
ja: ロゴ

en: Header
ja: ヘッダー

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Banner image
ja: バナーイメージ

en: Instagram
ja: インスタグラム

en: Primary menu
ja: プライマリーメニュー
