YG Multipurpose - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Logo
ne: ब्याज

en: Header
ne: हेडर

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: Primary menu
ne: प्राथमिक मेनु

en: Theme Color Settings
ne: ठिम रङ सेटिङहरू
