YG Multipurpose - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Header
pl: Nagłówek

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Banner image
pl: Obrazek bannera

en: Theme Color
pl: Kolor szablonu

en: Primary menu
pl: Menu główne
