YG Multipurpose - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Logo
ro: Siglă

en: Header
ro: Cap

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Primary menu
ro: Meniu principal
