YG News - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Logo
hu: Logó

en: Theme Settings
hu: Sminkbeállítások

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: facebook
hu: Facebook

en: Sidebar First
hu: Oldalsáv teteje

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Sidebar Second
hu: Második oldalsáv

en: Primary menu
hu: Elsődleges menü

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
hu: Rugalmas, átszínezhető smink sok régióval és mobil eszközök kis képernyőihez is jól alkalmazkodó elrendezéssel.
