YG News - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Go to previous page
km: ទៅ​ទំព័រ​មុន

en: Logo
km: រូប​សញ្ញា

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌
