YG Profile - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Home
es: Inicio

en: Content
es: Contenido

en: Background Image
es: Imagen de fondo

en: Skip to main content
es: Pasar al contenido principal

en: Primary menu
es: Menú primario

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
es: Un tema flexible, recoloreable con muchas regiones y una vista adaptable adaptada a móviles.
