YG Profile - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Content
is: Innihald

en: Background Image
is: Bakgunnsmynd

en: Logo
is: Táknmynd

en: Primary menu
is: Aðalvalmynd
