YG Profile - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Logo
ne: ब्याज

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: Primary menu
ne: प्राथमिक मेनु
