YG Profile - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Copyrights
nl: Auteursrechten

en: Primary menu
nl: Primair menu

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
nl: Een flexibel, herkleurbaar thema met meerdere gebieden en een responsieve, mobile-first lay-out.
