YG Profile - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Background Image
ru: Фоновое изображение

en: Logo
ru: Логотип

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Primary menu
ru: Основное меню

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
ru: Гибкая, перекрашиваемая тема со множеством регионов и отзывчивостью, макетом "сначала-мобильные".
