YG Profile - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Background Image
uk: Зображення тла

en: Logo
uk: Логотип

en: Slider
uk: Повзунок

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Primary menu
uk: Первинне меню

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
uk: Гнучка, адаптивна тема, з великою кількістю областей та можливістю зміни кольору, з підтримкою компоновки "mobile-first" (в першу чергу для мобільних пристроїв).
