YG Profile - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Background Image
vi: Ảnh nền

en: Logo
vi: Biểu huy

en: Slider
vi: Thanh trượt

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung
