YG Restaurant - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: title
ca: títol

en: Content
ca: Contingut

en: footer
ca: peu

en: Navigation
ca: Navegació

en: Primary
ca: Primari

en: Secondary
ca: Secundari

en: contact
ca: contacte

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Top Bar
ca: Barra superior
