YG Restaurant - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: title
fr: titre

en: Content
fr: Contenu

en: footer
fr: pied de page

en: Primary
fr: Primaire

en: Secondary
fr: Secondaire

en: Highlighted
fr: Mis en évidence

en: Top Bar
fr: Barre de haut de page
