YG Restaurant - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: title
tr: başlık

en: Content
tr: İçerik

en: footer
tr: altbilgi

en: Navigation
tr: Gezinti

en: Primary
tr: Birincil

en: Secondary
tr: İkincil

en: contact
tr: iletişim

en: Header Settings
tr: Üst bilgi ayarları

en: Footer Settings
tr: Altbilgi Ayarlarını gizle.

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış
