YG Restaurant - en to el translation catalogue (6 entries)

en: title
el: τίτλος

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: footer
el: υποσέλιδο

en: Navigation
el: Πλοήγηση

en: contact
el: επικοινωνία

en: Highlighted
el: Ζώνη ενδεδειγμένων
