YG Restaurant - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: title
fa: عنوان

en: Content
fa: محتوا

en: footer
fa: پاورقی

en: Navigation
fa: پیمایش

en: Primary
fa: اصلی

en: contact
fa: تماس

en: Highlighted
fa: موارد برجسته

en: slider
fa: اسلایدر
