YG Restaurant - en to id translation catalogue (6 entries)

en: title
id: judul

en: Content
id: Konten

en: footer
id: catatan kaki

en: Navigation
id: Navigasi

en: Secondary
id: Sekunder

en: contact
id: kontak
