YG Restaurant - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: title
ja: タイトル

en: Content
ja: コンテンツ

en: footer
ja: フッター

en: logo
ja: ロゴ

en: Navigation
ja: ナビゲーション

en: contact
ja: コンタクト

en: Highlighted
ja: ハイライト
