YG Restaurant - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: title
kn: ತಲೆಬರಹ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: footer
kn: ಪಾದ ಲೇಖ

en: map
kn: ನಕ್ಷೆ

en: Navigation
kn: ಸಂಚಾರ

en: Primary
kn: ಪ್ರಾಥಮಿಕ
