YG Restaurant - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: title
pt: título

en: Content
pt: Conteúdo

en: footer
pt: rodapé

en: map
pt: mapa

en: Navigation
pt: Navegação

en: Primary
pt: Primário

en: Secondary
pt: Secundário

en: contact
pt: contato

en: Highlighted
pt: Destacado

en: Top Bar
pt: Topo de
