YG Restaurant - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: title
sk: názov

en: Content
sk: Obsah

en: footer
sk: pätička

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Primary
sk: Primárny

en: contact
sk: kontakt

en: Highlighted
sk: Zvýraznené
